Dekorace do bytu

Vítejte v obchůdku, ve kterém najdete originální a neokoukané dekorace do bytu! Ať již hledáte exotické či tradiční dekorace, na webu topshock.cz můžete vybírat ze spousty krásných doplňků, které z vašeho domova udělají místo plné klidu a pohody. Můžete zde také nalézt spoustu zajímavých inspirací a tipů na dárek - například svatební dar.

Soška jako dekorace do bytu

V těchto kategoriích najdete dřevěné, kovové a keramické sošky a sochy. Dřevěné sošky jsou ručně vyráběné a dovážené až z exotické Indonésie, aby se mohly stát dekorací do vašeho bytu.

Buddha

Keramika

Zvířátka

Praktické bytové dekorace? Ano!

Dekorace do bytu nemusí plnit pouze estetickou funkci, ale mohou být také velice praktické. V této sekci jsou mezi našimi zákazníky velice oblíbené v prvé řadě dřevěné truhličky, do kterých se dají schovat peníze, šperky či jiné cennosti. Velké oblibě se těší také bambusové zvonkohry. zavěsíte - li zvonkohru například pod pergolu či na balkon, budete odměněni uklidňujícím cinkáním při sebemenším pohybu ve větru. Velmi zajímavou dekorací do bytu jsou také dřevěné podtácky s mističkou pro jejich uschování. Díky nim již nebudou na vašem nábytku nepříjemná kolečka od mokrých sklenic, a vaše servírování bude opravdu stylové.

Truhličky

Zvonkohry

Podtácky